Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели День англійської мови та культури

На ФІФ провели День англійської мови та культури

25.04.2018 10:48 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології позааудиторна робота День англійської мови

На факультеті іноземної філології цей тиждень розпочався святкуванням Дня англійської мови та культури. Захід не випадково проводився у Міжнародний день Вільяма Шекспіра. Англійська мова на сьогодні – musthave кожної освіченої успішної людини, тому не дивно, що студенти факультету іноземної філології вивчають її як першу та другу іноземну мову протягом усього періоду навчання. А цього дня англійська мова була офіційною мовою спілкування не тільки на заняттях, але й на кожній перерві.

Студенти підготували стіннівки, кросворди, плакати, квізи, інтерв’ю та тематичні малюнки. Увесь день на поверсі факультету лунали англомовні пісні у виконанні Катерини Соломатіної, студентки групи 205ап, Яни Олексеєнко, група – 205ап; дружніх груп 404 ап, 204ап; попурі відомих пісень від групи 8.0357-а.

Студенти демонстрували свою обізнаність із мовою та культурою англомовних країн, куштували смачні блюда національної кухні, підготовленні студентами-магістрами 1 курсу спеціальності «Мова та література (англійська). Вони вражали своїми талантами у грі на музичних інструментах (група 402а), танцювали (ірландський танок у виконанні Анастасії Осипенко, студентки групи 301а). А ще – блискуче та чутливо декламували вірші англійською мовою (Яна Фурса, студентка групи 104а,Катерина Крісевич, група 401 ап) та інсценували уривки із творів англійських класиків (сонет Шекспіра у виконанні Лізи Черткової, група 201ап; уривок із «Пігмаліону», підготовлений групою 403ап).

Прикрасив свято неймовірно смачний торт із британським прапором за особливим рецептом Миколи Фелоненко. Студенти також мали можливість сфотографуватися на згадку про цей день у спеціально підготовленій тематичній фотозоні.

Цього тижня на студентів та викладачів факультету чекають ще Дні німецької та французької мови, а також свято іспансько-української культури.

Фотогалерея:

Відділ інформаційної та іміджевої політики ФІФ