Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету журналістики розповіла про вступ-2018 мелітопольським школярам

26.04.2018 10:39 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Двадцять третього квітня студентка 1 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» факультету журналістики Запорізького національного університету Вікторія Гальвас провела профорієнтаційну зустріч із учнями 11 класу Мелітопольської ЗОШ № 15.

Під час розповіді студентки про особливості вступу та навчання на її спеціальності і про факультет журналістики загалом майбутні абітурієнти ставили запитання, що їх цікавили. Зокрема, вони більше дізналися про особливості проходження цьогорічного ЗНО та вступу до нашого університету.

Захід проводився у форматі живої бесіди, під час якої студентка дізнавалася про обрані спеціальності, на які вони планують вступати. Із більш детальною інформацією про спеціальності факультетів старшокласники змогли ознайомитися із розданих інформаційних буклетів.

Факультет журналістики