Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК підбили підсумки Декади природничих дисциплін та туризму

В ЕПК підбили підсумки Декади природничих дисциплін та туризму

26.04.2018 16:23 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж позааудиторна робота Декада природничих дисциплін та туризму

Двадцять п’ятого квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося урочисте закриття Декади «Мандруємо чистою Україною!».

Почесні грамоти переможцям та найактивнішим студентам Декади вручали Олена Артеменко, заступник директора з навчально-виховної роботи, та Альона Ходаковська, заступник директора з навчально-методичної роботи.

Привітали усіх студентів також і викладачі природничих дисциплін, які відповідали за проведення заходів, – Марина Попкова, Ірина Шпуганич та Ольга Учуєва.

В олімпіаді з хімії перемогу здобули студенти 1 курс спеціальності «право»:

І місце - Дмитро Швачко,

ІІ місце - Ольга Бондар та Анастасія Волошина,

ІІІ місце - Марія Улитенко,

В олімпіаді з біології призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Дмитро Швачко, 1 курс спеціальності «право»,

ІІ місце – Вікторія Бабіч, 1 курс спеціальності «менеджмент», та Катерина Дмитренко, 1 курс спеціальності «журналістика».

Серед учасників творчого конкурсу з написання есе “Біологія, хімія та фізика у моїй майбутній професії” переможцями стали:

І місце - Анна Драчова, 1 курс спеціальності «журналістика»,

ІІ місце - Катерина Опалатенко, 1 курс спеціальності «соціальна педагогіка»,

ІІІ місце - Антон Крицкалюк, 1 курс спеціальності «інженерія програмного забезпечення».

Команди першокурсників спеціальностей облік і оподаткування та туризм нагородили за перемогу в батлі з екології.

За активну участь у заходах Декади були нагороджені студенти:

- Яна Соловей, 1 курс спеціальності фінанси, банківська справа та страхування,

- Маргарита Мельникова та Олена Трегуб, 1 курс спеціальності журналістика,

Наприкінці усім присутнім було презентовано відеозвіт щодо проведення заходів під час Декади, а саме: олімпіада з біології та хімії, професійний психологічний тренінг, розважально-пізнавальна перерва «Україна вражає. Західна та Центральна Україна», цікава рольова гра «Суд над електростатикою», презентаційна виставка «Географічний простір України та Запорізької області» тощо.

Анна Драчова