Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Дар’ю Полгородник із захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Дар’ю Полгородник із захистом кандидатської дисертації!

02.05.2018 10:38 Все Головні новини Університет відділ аспірантури і докторантури захист кандидатської дисертації

Колектив Запорізького національного університету вітає аспірантку, викладача кафедри іноземних мов професійного спрямування Дар’ю Володимирівну Полгородник з успішним захистом дисертації «Формування англійськомовної картини світу Ірландії в умовах незбалансованої двомовності» на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.04 – «германські мови».

Роботу виконано на кафедрі англійської філології Запорізького національного університету.

Науковий керівник – доктор філологічних наук, доцент Тетяна Олегівна Козлова – професор кафедри англійської філології Запорізького національного університету.

Захист відбувся 27 квітня 2018 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.051.02 у Запорізькому національному університеті.

Бажаємо подальших успіхів і наснаги!