Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічний факультет завітали вихованці обласного центру соціально-психологічної реаблітації

02.05.2018 10:49 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет зоологічний музей волонтерство екскурсія

Напередодні травневих свят на біологічний факультет Запорізького національного університету завітали 15 вихованців Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації у супроводі вихователів.

Представники біологічного факультету упродовж довгого часу плідно співпрацюють із цим комунальним закладом. Вони відвідують вихованців центру, проводять для них святкові концерти та збирають для них подарунки. Цього разу вони запросили дітей завітати в гості до Запорізького національного університету.

В організації заходу взяли участь викладачі біологічного факультету та його студенти-активісти, зокрема Наталя Грома й Алла Кучменко.

Під час перебування в університеті діти зустрілися з науково-педагогічними працівниками біологічного факультету: із його деканом, професором Людмилою Омельянчик і викладачами Вірою Копійкою, Вікторією Яранцевою, Оленою Воцйтович, Вікторією Перетятько та Юлією Петрушею. Вони гостинно привітали вихованців центру і влаштували для них екскурсію аудиторіями навчального корпусу № 3 та студмістечком ЗНУ.

До речі, викладачі заздалегідь подбали про те, аби діти отримали подарунки, зібравши для них одяг й іграшки.

Найбільше враження на дітей справила екскурсія зоологічним музеєм ЗНУ. Його завідувач Олександр Коротя влаштував для гостей вишу захопливу екскурсію. Він ознайомив дітей з унікальною експозицією музею. На них велике враження справили опудала звірів і птахів не лише з різних куточків України, але й з інших країн світу. Так само велику цікавість викликали великі колекції комах, пташиних яєць тощо, які зберігаються в музеї.

Представники центру соціально-психологічної реабілітації щиро подякували викладачам і студентам біологічного факультету. До речі. у планах останніх – продовження співпраці з цим закладом, зокрема організація нових екскурсій до ЗНУ його вихованців.

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко