Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті підбили підсумки міжнародної конференції

На економічному факультеті підбили підсумки міжнародної конференції

03.05.2018 09:59 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет наукова робота конференція

Двадцять сьомого квітня в ЗНУ відбулися секційні засідання, а також закриття XII Міжнародної науково-практичної конференції «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави».

Основними напрямами, які обговорювалися учасники секцій, були: теоретико-методологічні засади інноваційно-інвестиційного розвитку економіки; основні напрямки та сучасні тенденції соціально-економічного розвитку світового господарства; сучасні проблеми обліку, аналізу й аудиту економічної діяльності в Україні; актуальні проблеми фінансування соціально-економічної діяльності в ХХІ столітті; моделювання інноваційних процесів в економічних системах; економіка праці та маркетинг суб’єктів господарювання; управління економічним розвитком регіонів та держави як складова фінансово-економічної безпеки України.

Учасники секційних засідань розглянули як питання теоретичного характеру – запровадження нових принципів та методів дослідження й обробки інформації тощо, так і впровадження інноваційних технологій, які забезпечують стабільний розвиток виробництва, сільського господарства, логістичних підприємств, дозволяють ефективно управляти інвестиційними процесами.

На урочистому закритті XII Міжнародної науково-практичної конференції «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави» були присутні викладачі економічного факультету та студенти-учасники секційних засідань.

Із заключним словом виступила декан економічного факультету ЗНУ, д.е.н., професор Алла Череп, яка висловила подяку організаційному комітету за якісно проведену конференцію, а також підкреслила актуальність доповідей та проблем, які обговорювалися на секційних засіданнях, зазначила, що ідеї висвітлені у тезах мають право бути реалізованими у практичному житті задля ефективного розвитку національної економіки.

Після декана по черзі виступали голови секцій. Спершу нагородив учасників грамотами за активну участь у конференції голова секції «Актуальні проблеми фінансування соціально-економічної діяльності в ХХІ столітті», к.е.н, професор Анатолій Кущик.

Голова секції «Економіка праці та маркетинг суб’єктів господарювання», д.е.н., професор Микола Іванов також виступив із привітальним словом та нагородив учасників секційного засідання за вдалі та цікаві доповіді.

Головою секції «Основні напрямки та сучасні тенденції соціально-економічного розвитку світового господарства» був к.е.н., професор Володимир Вишняков. Він у своєму заключному слові підкреслив злободенність та загальносвітовий характер висвітлених під час конференції проблем.

Також привітала всіх учасників Голова секційного засідання «Сучасні проблеми обліку, аналізу і аудиту економічної діяльності в Україні», к.е.н., професор Олена Рибалко.

Викладач Сергій Іванов нагородив учасників секційного засідання «Моделювання інноваційних процесів в економічних системах» за активну участь у роботі конференції.

Декан економічного факультету, д.е.н., професор Алла Череп відзначила грамотами за активну участь у конференції членів Науково-студентського товариства економічного факультету ЗНУ: Вікторію Калінчук, Оксану Тищенко, Інну Згуровську, Анну Міщенко, Інну Патенко, які допомагали в організації конференції, та к.е.н., доцента Юлію Кусакову, яка керувала загальним процесом організації конференції.

Також було відзначено завідувача кафедри управління персоналом і маркетингу за високий рівень організації XII Міжнародної науково-практичної конференції «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави».

Крім того, на закритті конференції було відзначено викладачів за активну участь у підготовці студентів до ХІ університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2018». Найактивнішими викладачами стали: к.е.н., доцент Вікторія Сьомченко, к.е.н., професор Олена Рибалко, к.е.н., викладач Сергій Корінний, к.е.н., доцент Юлія Кусакова.

Фотогалерея:

Економічний факультет