Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда Криворізького факультету ЗНУ – переможець Фестивалю гумору

Команда Криворізького факультету ЗНУ – переможець Фестивалю гумору

03.05.2018 13:41 Все Головні новини Криворізький факультет Запорізького національного університет культурно-масова робота фестиваль гумору перемога

Нещодавно п'ять студентських команд Покровського району м. Кривий Ріг взяли участь у І-му Фестивалі гумору «Без кордонів» на кубок генерального директора ПРАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» м. Кривий Ріг Дмитра Шевчика. Гумор об'єднав на сцені майбутніх економістів, поліцейських, електриків, автомеханіків і машиністів. Серед них була й команда економістів «Лайфхак» від Криворізького факультету Запорізького національного університету під керівництвом декана Катерини Потопи та заступника декана з профорієнтаційної та виховної роботи Ірини Дашко.

Чотири команди-учасниці стали володарями сертифікатів на п'ять тисяч гривень, а переможці фестивалю – команда «Лайфхак» від Криворізького факультету Запорізького національного університету – отримали Кубок фестивалю і десять тисяч гривень, хоча в цій команді майже всі учасники мають свої сім'ї, дітей, працюють на підприємствах міста Кривий Ріг і навчаються на заочній формі навчання.

«Коли на сцені оголошували переможців і назвали нашу команду – це був справжній вибух емоцій, ми дійсно намагалися, щоб було смішно і глядачам сподобалося.

У нас не було вихідних – ми готувалися майже щодня, було багато сил витрачено, ми залишали свої сім'ї і йшли на репетиції, але це коштувало всіх пережитих складнощів!», – поділилася своїми враженнями капітан команди «Лайфхак» Антоніна Савицька – студентка 4 курсу Криворізького факультету Запорізького національного університету спеціальності «Менеджмент організацій».

Нагороди вручив керівник ПРАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»  м. Кривий Ріг Дмитро Шевчик.

Фотогалерея:

Криворізький факультет ЗНУ