Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели вікторину, присвячену італійській культурі

На ФІФ провели вікторину, присвячену італійській культурі

04.05.2018 08:55 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології позааудиторне заняття італійська мова

Вивчення італійської мови на факультеті іноземної філології цього року викликало неабиякий інтерес та зацікавленість студентів. Викладач італійської мови, асистент кафедри викладання другої іноземної мови Марина Трофименко докладає чималих зусиль, щоб зацікавити та мотивувати студентів, залучаючи їх до участі в різноманітних заходах, присвячених цій мові та культурі. Марина Юріївна запевняє, що це є дуже важливим, бо аудиторних годин на вивчення третьої іноземної мови всього дві на тиждень, тому правильна мотивація є необхідною для студентів.

Так, минулого тижня студенти 4 курсу факультету іноземної філології, групи 401 і 401 а/п та 404 а/п, які вивчають італійську як третю іноземну мову, мали змогу перевірити свої знання з італійського лінгвокраїнознавства, взявши участь у вікторині "Conoscete bene la cultura Italiana?" ("Чи добре Ви знайомі з італійською культурою?"). Під час заняття студенти ознайомилися з культурологічними стереотипами щодо Італії, ії традиціями, всесвітньо відомими кулінарними стравами. Усі учасники також мали можливість посмакувати італійською піцою, доставленої з піц церії нашого міста "Bella Italia", де цю страву виготовляє справжній італійський піццайоло Освальда за 36 різними рецептами.

Наприкінці зустрічі студенти подякували Марині Юріївні за організацію такого пізнавального заходу та  виявили неабияке бажання і надалі вивчати італійську мову та знайомитись із італійською культурою.

Відділ інформаційної та іміджевої політики ФІФ