Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ перемогли у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студенти ФІФ перемогли у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

07.05.2018 14:43 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології молода наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Нещодавно на базі Київського національного лінгвістичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із романо-германських мов і літератур (із методикою їх викладання). Щоб захистити свої роботи на конкурсі, разом зібралися учасники з усіх куточків України. Зокрема, взяли участь у заході і студенти факультету іноземної філології Запорізького національного університету. Результати їхньої участі в цьогорічному конкурсі виявилися високими і здобули визнання на всеукраїнському рівні.

Магістрант I курсу освітньої програми «Мова і література (англійська)» Дамір Єнікєєв, який виконав дослідження «Англійськомовні одиниці, пов’язані з особистістю Дональда Трампа: соціокультурний і лінгвістичний аспекти» під керівництвом доц.кафедри англійської філології Марини Залужної, посів І місце у секції «германські мови». Студент також був нагороджений особливою відзнакою журі «За соціокультурність і лінгвістичність у дослідженні мовної особистості сучасного політика».

Студентка 4 курсу Оксана Соболь посіла почесне ІІ місце за дослідження на тему «Особливості репрезентації ключових категорій середньовічної куртуазної естетики у сучасному кінематографі». Вона підготувала дослідження під керівництвом к. філол. н., доцента кафедри англійської філології Катерини Василини.

Колектив факультету іноземної філології вітає молодих науковців та їхніх керівників і бажає їм подальших успіхів!