Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Вікторія Гуменюк посіла 2 місце в олімпіаді з французької мови

Студентка Вікторія Гуменюк посіла 2 місце в олімпіаді з французької мови

07.05.2018 15:18 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології студентська наука олімпіада перемога

Студентка 4 курсу освітнього рівня «бакалавр» факультету іноземної філології Вікторія Гуменюк стала учасницею II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з французької мови, яка проходила на базі Запорізького національного університету. За результатами змагання вона посіла ІІ місце.

Загалом в олімпіаді взяли участь більше 60 студентів із різних вишів України, які вивчають французьку мову як спеціальність або як предмет.

Вікторія поділилася своїми враженнями щодо участі в загальноукраїнській олімпіаді: «Дуже приємно було бачити, що в нашій країні є стільки людей, які люблять французьку мову. Я рада, що взяла участь в цьому заході та виправдала надії своїх викладачів, посівши друге місце. Це був корисний та цікавий досвід. Я вдячна викладачам кафедри романської філології і перекладу за проведення олімпіади, а також – за ті знання, які я отримала від них під час навчання та завдяки яким я посіла друге місце».