Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики й ЕПК обговорили питання працевлаштування

Представники факультету журналістики й ЕПК обговорили питання працевлаштування

07.05.2018 17:02 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч із роботодавцем працевлаштування

Cьогодні у ЗНУ відбулася зустріч студентів магістратури різних спеціальностей факультету журналістики та представників Економіко-правничого коледжу ЗНУ з роботодавцем, яку організували і провели фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування – його керівник Юлія Паскевська і провідний фахівець Оксана Булавіна. Цього разу до вишу завітали представники ІТ-команії «Aventador» – заступник директора по роботі з персоналом Віктор Назарішин та фахівець з інформаційних технологій Євген Єгоров.

Гостей представила Юлія Паскевська, яка наголосила на важливості таких зустрічей для майбутніх фахівців. Адже вони не тільки можуть задати цікаві для них запитання стосовно можливостей працевлаштування та вимог сучасного ринку праці до випускників вишів, а й обмінятися контактами і мати реальні перспективи отримати гарну роботу.

Фахівці «Aventador» завітали до молоді із конкретною метою. По-перше, кампанія швидко розвивається і потребує молодих і активних спеціалістів, якими наразі можуть стати випускники ЗНУ. По-друге, вони прагли навчити молодь правильно себе презентувати під час пошуку роботи, вмінню складати актуальне резюме, встановлювати із роботодавцем комунікацію, яка дозолить досягти їм успіху у власній кар’єрі. Адже, як зауважив Віктор Назарішин: «Ще не так давно умови праці і працевлаштування диктували роботодавці. Але сьогодні пріоритети суттєво змінилися. Ринок праці швидко розвивається, до України зайшло багато іноземних компаній та фірм. Отже вони вже ведуть між собою боротьбу за фахівців, а відтак провідне місце в системі працевлаштування наразі займає той, хто сьогодні обирає своє робоче місце і вміє відповідно правильно себе і свої компетенції представити».

Участь у заході також взяли викладачі факультету журналістики: завідувач кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю, професор Олена Семенець, старший викладач цієї кафедри Анна Баранецька. Разом учасники семінару обговорили низку питань із проблем працевлаштування в умовах сучасності, а також переглянули презентацію з теми «Самопрезентація і працевлаштування». Для майбутніх випускників вишу фахівець фірми представив презентацію та відеоролики, які допомогли присутнім у залі розібратися й подискутувати стосовно окремих складових процесу пошуку роботи і працевлаштування. А саме, йшлося про такі моменти: мотивація працевлаштування, постановка мети самопрезентації, риторика і побудова діалогу із роботодавцем, можливі помилки, які припускають претенденти під час бесіди із майбутнім керівництвом, а також методи, які сприяють підвищенню статусу та експертності претендента (практика, рекомендації, особисті якості, прагнення до саморозвитку тощо). Доповідач також розповів про стереотипи та методи подолання цих бар’єрів, закцентував увагу присутніх на вмінні ставити і формулювати вимоги «мінімум» та «максимум» стосовно роботи, яку обирають тощо.

Насамкінець учасники семінару обмінялися контактами, які дозволять їм продовжити плідне співробітництво у майбутньому.

Олена Хлистун