Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Любов Беркова-Житомирська відсвяткувала творчий ювілей

Любов Беркова-Житомирська відсвяткувала творчий ювілей

28.05.2008 10:15

Вже 30 років старший викладач кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Любов Беркова-Житомирська дарує кожному свою чарівність і тепло, які вкладає у свої пісні. На концерт співачки прийшли як її колеги зі студентами, так і викладачі, у яких навчалася Любов Григоріївна.

- Коли Любов Григоріївна розпочинала свій творчий шлях, я була ще студенткою, - говорить декан факультету соціальної педагогіки Ольга Пономаренко, - я слухала її виступи, спостерігала за викладацькою діяльністю, і так сталося, що наші шляхи перетиналися і завжди вели до ЗНУ. Студенти дуже щасливі з того, що саме Любов Григоріївна є їхнім викладачем вокалу. ЇЇ професійні знання, творчість, природній божий дар, талант слугують і допомагають нашій молоді. Цим людям поталанило, адже якщо учні Любові Беркової-Житомирської так впевнено тримаються на сцені, співають так глибоко, що мимоволі відчуваєш миттєве перевтілення виконавців у Наталку-Полтавку з одноіменної опери Миколи Лисенка, у Містера Ікса з оперети «Принцеса цирку», що тоді казати про самого викладача? Знаєте, скільки кожного разу, коли я слухаю спів цієї жінки, відкриваю для себе щось нове. Своїм співом Любов Григоріївна здатна кардинально змінити мій настрій, - додає Ольга Вікторівна.
- Це наша друга мама!говорить від імені всіх студентів факультету СПП Аліна Мамотенко, - жодного такого викладача немає в нашому університеті! Вона може і приголубити, і посварити. Але навіть якщо посварить, все одно біжиш на пари! Це той викладач, який дає студентам можливість імпровізувати.
Глядачі не могли не помітити цього. Вражали і учні Любові Григоріївни, серед яких і колишні випускники, і ті, хто вже встиг стати акторами, і багаторазові лауреати різноманітних фестивалів і конкурсів. П’ятикурсник Андрій Ісаєнко чудово передав настрій і запал «Баллады о борьбе» Володимира Висоцького. Цікавим був і виступ лауреату Фестивалю виконавців російських романсів у номінації «Сучасний романс» Юлії Ядчишиної.
Сама ювілярка теж порадувала гостей своїми різножанровими піснями:
- Мені подобаються всі жанри, - говорить Любов Григоріївна, - тому я і намагаюсь співати в них усіх. А на запитання чи багато зусиль потребує провести такий концерт, Любов Беркова-Житомирська відповіла скромно: - Сьогодні я не дуже багато співала – співали мої студенти. Хоча легше самій заспівати: адже я все одно хвилююся за своїх учнів!
Під завісу, зал стоячи, під шквал оплесків, проводжав Любов Беркову-Житомирську з її вихованцями.
Ми також вітаємо Любов Григоріївну з цією знаменною для неї датою! Бажаємо ніколи не втрачати того запалу, яким вона заряджає всіх оточуючих, міцного здоров’я і нескінченного натхнення!

Ігор Самокиш