Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету проходять мовне стажування в Польщі

Студенти філологічного факультету проходять мовне стажування в Польщі

10.05.2018 15:16 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет освітній процес академічна мобільність мовне стажування

Відповідно до договору про співпрацю і на запрошення Міжнародного бюро Вроцлавського університету студенти філологічного факультету ЗНУ (спеціалізація переклад польський) проходять мовне стажування в Польщі. Під керівництвом доцента кафедри української мови, ініціатора і координатора проекту Ігоря Ліпкевича й завідувача кафедри слов'янської філології Ірини Павленко студенти відвідують лекції і консерваторіуми провідних викладачів Інституту польської мови Вроцлавського університету, удосконалюють знання і навички спілкування, знайомляться з пам'ятками старого гостинного міста.

Так, студенти і викладачі нашого вишу мали нагоду поспілкуватися з легендою польської філології, улюбленим лектором декількох поколінь філологів, професором Яном Мьодком, який провів для них лекцію з історії мови.

Також велике враження справило на студентів саме місто Вроцлав. Зокрема, їх зацікавила велика кількість малих скульптур. Навіть говорять, що «Вроцлав – місто гномів». Представники ЗНУ навіть знайшли одного гнома-професора, обличчям схожого на Яна Мьодка.

Фотогалерея:

Філологічний факультет