Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет фізичного виховання ЗНУ готується до ювілею

Факультет фізичного виховання ЗНУ готується до ювілею

30.05.2008 14:00

У вересні факультет фізичного виховання Запорізького національного університету святкуватиме сорокарічний ювілей. Підготовка до свята вже розпочалась, повідомив декан факультету Микола Маліков.

Нагадаємо, що випускники та студенти факультету фізичного виховання – спортсмени і тренери, відомі не тільки в Україні, але й за її межами. Випускниками факультету є чемпіони та призери чемпіонатів Європи, світу, Олімпійських ігор. Серед найвідоміших клубів, у яких виступають вихованці ЗНУ – «Металург» (футбол), ДСС (міні-футбол), «ЗТР», «Мотор» (гандбол), «Козачка-ЗАлК» (баскетбол).
Декан факультету фізвиховання Микола Маліков має намір запросити на ювілей якомога більше випускників – не тільки спортсменів та тренерів, а й вчителів та державних службовців.
До оргкомітету заходу, окрім ректорату та факультету фізвиховання ЗНУ, ввійдуть представники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації, Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму Запорізької міської ради, Запорізької асоціації спортивних журналістів. Після затвердження складу оргкомітету свята, його представники візьмуться за організацію ювілейних заходів, серед яких урочистий концерт в театрі ім. Магара та ціла низка спортивних змагань.

З наступного тижня за номером 764-30-14 почне працювати гаряча лінія з приводу підготовки до ювілею. За вказаним телефоном можна поставити запитання або поділитися ідеями щодо організації святкових заходів.

Олександра Салтан