Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у церемонії нагородження кращих учнів ліцею «Логос»

Викладачі ЗНУ взяли участь у церемонії нагородження кращих учнів ліцею «Логос»

11.05.2018 14:41 Все Головні новини Університет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Днями представники Запорізького національного університету завітали до ліцею «Логос» на урочисту подію «Віват, інтелект!», під час якої відбулася церемонія вручення почесних дипломів переможців учнівських олімпіад.

Варто відзначити, що представники ЗНУ вже упродовж багатьох років плідно співпрацюють із цим навчальним закладом. Зокрема, вони беруть активну учать у підготовці до успішного виступу на олімпіадах кращих представників учнівської молоді, які прагнуть займатися наукою. Також вони часто входять до складу професійних суддівських колегій та журі на олімпіадах з усіх предметів. Тож багатьох переможців-учнів «Логоса» вони добре знали в обличчя.

ЗНУ на заході представляли завідувач кафедри фізики металів Василь Гіржон, професор кафедри адміністративного та господарського права Павло Лютіков, доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов та доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Євген Федотов. Викладачі університету привітали присутніх від імені ректора, професора Миколи Фролова. Вони наголосили, що співпраця з «Логос» вже перетворилася на чудову традицію для нашого вишу. Випускники ліцею стають кращими студентами університету – із гарними знаннями, а ще – активними, цілеспрямованими, мотивованими на досягнення перемоги.

Крім того, представники ЗНУ вручили почесні грамоти та медалі переможцям учнівських олімпіад та побажали їм нових досягнень та всяких гараздів, зокрема побудови вдалої кар’єри після завершення середньої ланки освіти. Варто відзначити, що цей рік був особливо вдалим для представників ліцею. Показники участі його представників в учнівських олімпіадах були вищими ніж у всіх інших шкіл району разом.

Крім того, випускникам ліцею нагадали про те, що вдалий вибір закладу вищої освіти – то запорука успіху в дорослому житті та запросили завітати до ЗНУ й познайомитися з його матеріальною базою, поспілкуватися з викладачами і студентами вподобаних факультетів. Також вони розповіли старшокласникам про новели та особливості вступної кампанії-2018.

Керівництвом ліцею та його старшокласники подякували представникам ЗНУ за цікаву та корисну інформацію. Крім того, їм висловили щиру вдячність за підготовку учасників олімпіад та запевнили, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю з нашими університетом.

Фотогалерея: