Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели онлайн-конференцію з педагогіки вищої школи

На факультеті СПП провели онлайн-конференцію з педагогіки вищої школи

14.05.2018 10:35 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології конференція наукова діяльність

Одинадцятого травня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Педагогіка вищої школи: досвід і тенденції розвитку», співорганізаторами якої стали Академія наук вищої освіти України, Криворізький державний педагогічний університет, Університет Яна Кохановського.

Метою проведення заходу було узагальнення досвіду підготовки педагогів вищої школи в умовах реформ суспільства, психолого-педагогічне забезпечення процесу підготовки педагога вищої школи, його професіоналізму й майстерності педагогічної діяльності.

Конференція проводилася у заочній формі. Учені й науковці України та Польщі виявили велику зацікавленість у питаннях, що розглядалися на конференції. Зокрема. йшлося про підготовку викладача вищої школи в умовах реформ суспільства, становлення і розвиток особистості фахівця в навчально-виховному процесі закладу вищої освіти, забезпечення процесу підготовки викладача вищої школи, професіоналізм і майстерність педагогічної діяльності викладача закладу вищої освіти, гендерні проблеми вищої школи.

У конференції взяли участь 85 учасників. Серед них – 24 докторів наук, професорів,40 кандидатів наук, доцентів, 21 викладач закладів вищої освіти України. Це – представники 35 вищих і середніх навчальних закладів освіти і наукових установ. Зокрема, варто відзначити такі виші. як  Університет Яна Кохановського в Кельцах (Польща), Зеленогурський університет (Польща), Криворізький державний педагогічний університет, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, Рівненський державний гуманітарний університет, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Харківський національний медичний університет, Західнодонбаський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка й Університет імені Альфреда Нобеля.

Факультет соціальної педагогіки та психології