Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету зустрілися з головним бухгалтером ПАО «Запоріжсталь»

15.05.2018 10:33 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет профорієнтаційна діяльність зустріч із роботодавцем

На економічному факультеті десятого травня відбулась зустріч студентів-випускників бакалаврату з головним бухгалтером  ПАО «Запоріжсталь» Світланою Ампілоговою – випускницею Запорізького національного університету.

На зустрічі були присутні декан економічного факультету, професор Алла Череп, завідувач кафедри фінансів, банківської справи і страхування, професор Анатолій Кущик, викладачі цієї кафедри та студенти 4 курсу спеціальностей «фінанси та кредит» й «економічна кібернетика».

Під час заходу Світлана Ампілогова розповіла про можливості працевлаштування на підприємстві. Молодь ЗНУ зацікавила інформація про те, що комбінат стимулює розробку інноваційних проектів, які принесуть економічну вигоду підприємству. Крім того вона наполегливо запросила студентів завітати на співбесіду до підприємства для подальшої плідної співпраці.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері, студенти поставили поважній гості чимало запитань щодо особливостей роботи на цьому підприємстві, перспектив побудови кар’єри, які відкриваються перед його співробітниками. Наприкінці заходу його учасники подякували почесній гості й організаторам зустрічі за корисну й цікаву інформацію.

Економічний факультет