Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету журналістики стала учасницею проекту «Друзі за Збручем»

Студентка факультету журналістики стала учасницею проекту «Друзі за Збручем»

15.05.2018 10:36 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики проект майстер-клас

Днями студентка 4 курсу факультету журналістики Інна Демченко стала учасницею майстер-класів від співзасновниці та керівниці онлайн-журналу «Platfor.ma» Марії Фронощук та продюсера та члена правління ПАТ «НСТУ» Олександри Кольцової. Ці заходи відбувалися в рамках проекту «Друзі за Збручем» у Львові.

Перша гостя поділилася з учасниками важливою інформацією, провівши майстер-клас на тему: «Монетизація медіа: як знайти в собі те, що знайде вам гроші». Марія Фронощук. Вона пояснила, що на сьогодні для реалізації успішного проекту важливо грамотно сегментувати аудиторію за відповідними критеріями та вивчати клієнтів (кількісно і якісно). Також учасники дізналися більше про стейкхолдерів (внутрішні і зовнішні) та розглянули моделі монетизації, які актуальні у світі медіа.

Крім того, учасники програми «Друзі за Збручем» взяли участь у майстер-класі Олександри Кольцової на тему: «Спілкування як технологія». Вона зосередила увагу на сторітелингу та створенню цікавих лонгрідів, а також шляхів пошуку журналістом історії, яка змусить аудиторію лишитися із медіа.

Факультет журналістики