Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ обирають голову Студентської ради вишу

В ЗНУ обирають голову Студентської ради вишу

15.05.2018 14:21 Все Головні новини Студентська рада вибори

15 травня в Запорізькому національному університеті шляхом таємного голосування проходять вибори нового голови Студентської ради вишу.

Цього року претендентами на пост голови Студентської ради стали двоє студентів Марія Пересипко та Даяна Нежура, які презентували свої передвиборчі програми на дебатах. Тому кожен студент  Запорізького національного університету зміг визначитись із своїм вибором.

Протягом дня у всіх корпусах ЗНУ працюють виборчі дільниці  (І зміна - з 9:00 до 12:00,  ІІ зміна - з 12:45 до 16:05), де студенти, маючи  при собі студентський квиток, мають змогу віддати свій голос саме за того, хто гідний стати головою Студентської ради ЗНУ 2018-2019 рр. Для того, щоб проголосувати, студент повинен підійти до виборчої дільниці свого факультету зі студентським посвідченням для затвердження особи і отримати бюлетені для виборів, в яких необхідно поставити відповідну позначку. Зазначимо, що під час виборів голос кожного студента факультету буде врахований. Нагадаємо, що при порушеннях у виборчому процесі студенти можуть написати скаргу та протягом 3 діб подати її до СВК ЗНУ.
Крім того, паралельно з виборами голови Студентської ради ЗНУ, студенство ЗНУ обирає і делегатів до Вченої Ради ЗНУ і Трудового колективу університету.

Підрахунок голосів відбудеться одразу після закриття останньої виборчої дільниці і за його результатами буде обраний новий представник студентського самоврядування та делегати до Вченої Ради вишу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: https://www.facebook.com/univerzp/posts/2027152823980767