Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Головою cтудради ЗНУ стала студентка факультету соціології та управління Марія Пересипко

Головою cтудради ЗНУ стала студентка  факультету соціології та управління Марія Пересипко
16.05.2018 11:45 Все Головні новини Вибори голови студентської ради

15 травня в Запорізькому національному університеті відбулися вибори нового складу Студентської ради. За результатами підрахунку голосів, новою головою студентського самоврядування ЗНУ стала  студентка  факультету соціології та управління Марія Пересипко.

Протягом дня всі охочі студенти денної форми навчання ЗНУ мали змогу виявити  свою громадянську позицію з 9 години у 2 зміни в своєму корпусі за наявності студентського квитка.

Цього року на боротьбу за посаду голови студради зареєструвалися 2 кандидатки – студентка факультету соціології та управління Марія Пересипко та студентка факультету іноземної філології Даяна Нежура. Попередньо перед виборами всі бажаючі мали змогу ознайомитись із передвиборчими програмами, складом і з головними проектами кандидатів до нової Студентської ради ЗНУ.

Після відкриття скриньок для голосування лічильна комісія провела підрахунок голосів і заповнила протокол. Так, за результатами остаточного підрахунку голосів  в цих виборах взяли участь і проголосували 550 студентів ЗНУ.  Так, 296 студентів віддали свої голоси за кандидатуру Марії Пересипко на посаду голови студентської ради, а за кандидатуру Даяни Нежури - 248 осіб, недійсними виявились 6 бюлетенів. Таким чином, новий склад студентської ради ЗНУ був підтриманий більшістю голосів. Самі члени СВК (студентської виборчої комісії) зазначають, що  під час голосування  лічильні комісії працювали відповідально і злагоджено.

Тож, вітаємо Марію Пересипко із обранням на посаду голови студентської ради ЗНУ і бажаємо їй успіхів і плідної роботи на цій посаді. Так, до складу нової команди Студради увійшли: Іван Калугін (заступник), Анна Романчук (заступник), Катерина Саркісова ( інформаційний сектор), Анастасія Забуга ( культурно-масовий сектор), Ганна Романчук ( соціальний сектор), Ілля Вінницький (сектор зовнішніх зв’язків), Сідоренко Анастасія, Мар’я Ткаченко (іміджевий сектор), Іван Калугін (навчальний сектор), Владислав Онисько (побутовий сектор).

Нагадаємо, що згідно з положенням про студентське самоврядування Студентська виборча комісія має 3 дні, щоб остаточно сформувати усі необхідні протоколи щодо результатів виборів на Вчену раду, Трудовий колектив та на пост голови студентської ради ЗНУ. Більш детально з результатами голосування виборів  можна ознайомитися у загальному протоколі на фотографії.