Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ представили сучасну інтерпретацію давньогрецької лірики

Студенти ФІФ представили сучасну інтерпретацію давньогрецької лірики

16.05.2018 14:49 Все Головні новини Факультет іноземної філології освітній процес творчий захід

Шістнадцятого травня студенти першого курсу освітньої програми «англійський переклад» факультету іноземної філології представили на розсуд глядачів літературно-музичну композицію «Давньогрецька лірика і ми».

Ідея представлення сучасної інтерпретації давнього поетичного слова виникла у першокурсників під час вивчення навчальної дисципліни «Історія античної літератури». У реалізації творчого задуму взяли участь: Арлаускайте Сабіна, Скорик Альона, Ткачук  Катерина, Маркова Олена, Федосова Богдана, Огнива Дарія, Дем’яненко Дарія, Душкін Максим, Гоман Катерина й Середняк Анна. У їхньому натхненному виконанні пролунали поетичні рядки Алкея, Сапфо, Анакреонта, Архілоха, Тіртея.

Як відзначили викладачі факультету, цілком схвалюючи таку студентську ініціативу, творче занурення в духовну атмосферу епохи, що вивчається, – ефективний метод формування актуальних філологічних і загальнокультурних компетенцій.

Фотогалерея:

Факультет іноземної філології