Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ запрошують зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»

31.05.2018 08:49 Все Головні новини Факультети Університет студентський здравпункт охорона здоров’я Декларація про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги

У Запорізькому національному університеті великого значення надають піклуванню про здоров’я студентів, профілактиці захворювань серед молоді, за потреби, оперативному наданню первинної медичної допомоги тощо. До послуг студентів не лише спеціалізована студентська поліклініка, але й здравпункт, розташований на території студмістечка – збоку першого поверху навчального корпусу № 6. Тут на них чекають із понеділка по п’ятницю з 8.00 до 15.40.

На сьогодні, у зв’язку з реформування медичної галузі в Україні, студентам усіх курсів і спеціальностей Запорізького національного університету необхідно завітати до здравпункту для реєстрації «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги». Це необхідно зробити до 1 вересня 2018 року.

При собі при цьому необхідно мати: паспорт й ідентифікаційний код. Крім того, потрібен мобільний телефон, на номер якого має прийти смс із кодом на підтвердження реєстрації.

Фахівець ректората Іван Наливайко, коментуючи це розпорядження, зазначив, що студенти, які мешкають у м. Запоріжжі, можуть при здійснені реєстрації декларації обирати між студентською поліклінікою та медичним закладом за місцем проживання. А от для мешканців гуртожитку й тих, хто знімає в місті житло, але зареєстрований в іншому населеному пункті області, це – можливість скористатися своїм законним правом на якісне медичне обслуговування.

Як зазначила керівник здравпункту Ольга Шевченко, така послуга доступна з початку цього тижня. При виникненні будь-якого запитання, пов’язаного з реєстрацією «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги», ви можете завітати до здравпункту (збоку навчального корпусу №6) або зателефонувати за номером: 289-41-14.

Фотогалерея: