Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент Тимур Кузахмедов у поєдинку переміг відомого польського боксера

Студент Тимур Кузахмедов у поєдинку переміг відомого польського боксера

16.05.2018 15:53 Все Головні новини Факультет фізичного виховання спорт перемога

Минулої суботи студент факультету фізичного виховання Тимур Кузахмедов  приніс чергову перемогу Запорізькому національному університету. Він блискуче виступив у м. Вальц (Польща) проти місцевого боксера Кріса Роговського.

Представнику ЗНУ знадобилося менш ніж чотири раунди, аби перемогти досвідченого спортсмена. А після переконливої перемоги, у понеділок, Тимур повернувся до занять у виші.

Колектив факультету іноземної філології щиро пишається Тимуром Кузахмедовим, радіє його перемозі та бажає нових здобутків на шляху до вершин спортивного олімпу!

Фотогалерея: