Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться масштабне підбиття підсумків Спартакіади-2018

У ЗНУ відбудеться масштабне підбиття підсумків Спартакіади-2018

18.05.2018 10:00 Все Головні новини Університет спартакіада перемога спортивно-оздоровчий комплекс

Вісімнадцятого травня в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізькому національному університеті відбудеться традиційне спортивне свято, яке об’єднує студентство з усіх факультетів. Захід розпочнеться о 15.00.

Уподовж кількох місяців представники всіх факультетів вишу – хлопці та дівчата – брали участь у командних та індивідуальних змаганнях. Вони демонстрували свої спортивні таланти й волю до перемоги у турнірах із волейболу, баскетболу, міні-футболу, туризму, шашок, шахів тощо.

Уже відомі переможці в кожному змаганні та зараз настав час нагородити три найспортивніші факультети ЗНУ.

Урочиста церемонія перетвориться на яскраве спортивне шоу, під час якого Почесними грамотами й подарунками будуть відзначені кращі у кожній номінації й абсолютні переможці між факультетами.

Крім того, під час церемонії віднзачать здобутки кращих спортсменів вишу – переможцуів спортиівних змагань європейського і світового рівня.

На захід завітають відомі представнки спортивних кіл міста й області.

Запрошуємо всіх охочих завітати на свято та підтримати спортсменів свого факультету!