Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує відпочити, оздоровитися та відвідати культурні заходи

Профспілка ЗНУ запрошує відпочити, оздоровитися та відвідати культурні заходи

18.05.2018 10:03 Все Головні новини Первинна профспілкова організація ЗНУ відпочинок дозвілля квитки

Початок весняно-літнього сезону відкриває чудові можливості для студентів й освітян університету. Адже співробітники первинної профспілкової організації вишу заздалегідь потурбувалися про якісний та бюджетний відпочинок для вишівської спільноти. За бажанням, можна відвідати концерти, вистави, які відбуваються в культурно-розважальних закладах міста, або незабаром скористатися пропозиціями щодо літнього відпочинку на морському узбережжі – на базі «Славутич» та у дитячих таборах.

Нещодавно учасники профспілки освітян скористувалися пропозиціями і відвідали Запорізьку обласну філармонію, де відбувся виступ творчого колективу «Зоряни» (100 безкоштовних квитків отримали студенти університету до Дня вишиванки), та кінотеатр ім. Довженка, де пройшов допрем’єрний перегляд молодіжної фантастичної комедії «Дедпул-2». Керівництво установи надало таку можливість саме для студентів нашого міста – переглянути фільм першими. Сто членів університетської профспілки при цьому сплачували 40 грн від загальної вартості квитка. Зауважимо, що усі, хто переглянув цей фільм, отримали море задоволення і позитиву.

Також найближчим часом усі охочі мають можливість відвідати Запорізький академічний обласний театр юного глядача, де 20 травня о 18.30 відбудеться прем'єрний показ комедії на дві дії, створеної за п’єсою Кена Людвіга, «Примадонни». Режисер-постановник вистави – заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Геннадій Фортус. Авантюрний сюжет твору розповідає історію двох не надто успішних молодих акторів, які наважилися проявити свої акторські таланти у житті, тим більше, що на кін поставлені мільйони. Стара тітонька, володарка багатомільйонного спадку, розшукує дітей своєї рідної сестри, яких вона бачила лише крихітками, аби віддати їм свої статки. «Зараз або ніколи», – вирішують актори і перетворюються на... племінниць.

Блискуча, дотепна комедія з плутаниною, із неймовірно кумедними ситуаціями та сюрпризами розважить і доведе, що кохання завжди перемагає. Вартість квитка для членів профспілки складає 55 грн.

Співробітники профспілки також запрошують усіх охочих провести вихідний 26 травня (субота) – напередодні Дня хіміка – разом із представниками біологічного факультету й здійснити екскурсію до «Авторського парку Світлани Кульбашевої» у Дніпропетровській області. Це друга така подорож, яку цієї весни профспілка дарує освітянам. Адже учасники першої залишили чимало схвальних відгуків про відпочинок у паркових зонах цього мальовничого куточку України (фотогалерея: https://photos.google.com/share/AF1QipOmrhW_xg2m9qzm9AZZgc6zRnPC_gToUKupK6Qu0Tsr8fmeKc2J0EF2etVzu2f0VA?key=VEtnazh4Z28zaDRveTM0Q3N3c2pUZVF2SGFvenVR ).

Більше інформації дивіться на сайті ППО ЗНУ за посиланням: http://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=209 . Вартість путівки для представників університету – 150 грн, що складає лише половину від загальної суми.

Іншою захопливою подорожжю може стати для представників університетської громади поїздка до Харкова, яка відбудеться 27 травня. Тематична екскурсія «Харків – місто розваг» подарує відвідувачам чудовий настрій і позитив, адже цей день екскурсанти зможуть провести на природі в еко-парку Фельдмана та найкрашому в Україні парку атракціонів. Вартість квитка для членів університетської профспілки становить 300 грн. Додаткову інформацію дивіться тут: http://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=208 .

Нагадаємо також про можливості, які відкриваються перед освітянами та студентами, які бажають провести спекотні дні літа на морському узбережжі.

Для дітей працівників освіти профспілка у цьому році замовила 28 путівок на відпочинок у дитячі табори – «Зміна», «Лазурна райдуга», «Факел» та «Червона гвоздика». Усі вони мають бути оплачені вже найближчим часом. Докладніше про вартість путівок та внески ППО ЗНУ дивіться за покликанням: http://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=206.

ППО ЗНУ також пропонує одну путівку на базу «Факел», заїзд триває з 18 липня по 4 серпня. Внески батьків при цьому складатимуть лише 2864 грн, іншу частину – 4876 грн – сплачує профспілка.

Триває прийом заявок та оплата замовлень на відпочинок на базі ССОТ «Славутич» у Кирилівці. Терміни заїздів та ціни на поточний сезон дивіться тут: http://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=210. Також варто звернути увагу на той факт, що ППО ЗНУ надає допомогу на оздоровлення, яка використовується як знижка на вартість перебування у таборі. У повному обсязі нею зможуть скористуватися ті відпочивальники, які перебуватимуть тут увесь період заїзду – 10 днів, а половину від цієї знижки отримають ті, які планують відпочивати 5 днів. На кількість оплачених за рахунок днів також впливатиме тип житла, що обиратимуть відвідувачі (дивіться таблицю).

За замовленням квитків та путівок звертайтеся до представників університетської профспілки: навчальний корпус № 4, каб. № 209, 212, 311, тел. 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48.