Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ стали співорганізаторами загальноміського Маршу вишиванок

Представники ЗНУ стали співорганізаторами загальноміського Маршу вишиванок

18.05.2018 10:06 Все Головні новини Університет Марш вишиванок свято центр культури вокальна студія «Кантилена»

Сімнадцятого травня в Запоріжжі до Всесвітнього дня вишиванок відбувся масштабний захід, який уже встиг стати традиційним для нашого міста – Марш вишиванок. Колона людей, вбраних у національний одяг, пройшла від Запорізької міської ради до Майдану Героїв. В урочистій ході цього року взяли участь кілька сотень осіб усіх вікових категорій – громадські діячі, волонтери, представники закладів вищої освіти, зокрема студенти-активісти й викладачі Запорізького національного університету, школярі та інші.

Крокуючи центральним проспектом міста, учасники маршу вишиванок несли прапори й транспаранти з патріотичними зображеннями, вигукували «слава Україні!», співали українські пісні.

А після завершення громадянської акції на них біля Запорізької обласної державної адміністрації чекав святковий концерт. Серед організаторів свята були співробітники центру культури ЗНУ під керівництвом його директора Юлії Янько. У концертній програмі взяли участь учасниці вокальної студії ЗНУ «Кантилена» (керівник – Наталя Пиріг). Глядачі гучними оплесками зустріли чудові українські пісні у виконанні студенток вишу Анни Гунчак, Наталії Заболотної, Ганни Шостак та Євгенії Пашетнєвої.

Фотогалерея: