Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ затвердили нову команду Центральної студентської ради

У ЗНУ затвердили нову команду Центральної студентської ради

18.05.2018 15:14 Все Головні новини Факультети студентська рада студентське самоврядування

Команда новообраної голови Студентської ради ЗНУ Марії Пересипко вже почала активно працювати над виконанням поставлених завдань. Так, одним з головних завдань зібрання Студентської ради ЗНУ було затвердження нових голів секторів.

Зазначимо, що у складі нової Студентської ради відбулось поповнення в команді. Тож, остаточно затверджений склад виглядає наступним чином:

Заступник голови СР ЗНУ і голова освітнього сектору Іван Калугін (@IwanDuch)

Заступник голови СР ЗНУ і голова соціального сектору - Романчук Ганна  (@RomanchukAnna)

Голова культурно-массового сектору - Анастасія Забуга (@nastyazabuga)

Голова сектора зовнішніх зв'язків - Ілля Вінницький (@Skroysya_v_tumane); права рука Іллі - Хохлов Максим (@Maksibit)

Спів-голови іміджевого сектору Анастасія Сідоренко  (@ananasstya) та Мар'я Ткаченко (@mar_shka)

Голова інформаційного сектору - Катерина Саркісова (@AngryKate1)

Голова побутового сектору - Владислав Онисько (@vlad1719)

Голова спортивного сектору - Корнієнко Світлана (@c_i_s2)

Бажаємо новому складу Студентської ради успішної та плідної роботи.

Студрада ЗНУ