Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФІФ спільно з лінгвоцентром «Єврокнига» провели іспит, який визнають у більшості країн світу

22.05.2018 13:42 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ іспит PET Pearson English Test лінгвоцентр Єврокнига

У суботу, 19 травня, на базі факультету іноземної філології Запорізького національного університету пройшов черговий іспит PTE (Pearson Test of English), який має визнання у багатьох країнах світу. Важливим моментом є те, що цей тест, котрий перевіряє рівень володіння англійською мовою, не потребує наступного підтвердження чи повторного складання, він залишається дійсним протягом всього життя. Крім того, приваблює і ціна – він коштує набагато дешевше, ніж TOEFL та IELTS.

Проведення іспиту стало можливим завдяки плідній багаторічній співпраці факультету іноземної філології (декан – Галина Морошкіна) та Лінгвоцентру «Єврокнига» (директор – Світлана Ніконенко). Для проведення випробування було запрошено професіонала найвищого класу, носія мови, викладача Лондонської школи англійської в м. Київ Лайама Віттакера.
Цього року тест на рівні від початкового (First Words) до найвищого (С2) складали 54 здобувачі. Дехто з них уже не вперше бере участь у заході, засвідчуючи підвищення рівня своїх знань.
Сподіваємося, що цей напрям співпраці факультету та Лінгвоцентру стане постійним і сприятиме реалізації програми «навчання протягом всього життя».

Фотогалерея:

Заступник декана ФІФ, доц. Катерина Василина