Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ провели зовнішнє незалежне оцінювання з математики

На базі ЗНУ провели зовнішнє незалежне оцінювання з математики

22.05.2018 16:52 Все Головні новини Університет зовнішнє незалежне оцінювання вступна кампанія-2018

22 травня на базі Запорізького національного університету розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Близько 300 абітурієнтів із м. Запоріжжя та області завітали до нашого вишу, аби взяти участь у написанні атестаційної роботи з математики. Нагадаємо, що цей етап ЗНО – дуже важливий для всіх його учасників: якість виконання завдань, що увійшли до тестування,  впливає на рейтинговий бал сертифікатів і тим самим стає запорукою успішного вступу до омріяного вишу. Крім того, під час складання цього етапу зовнішнього незалежного оцінювання, перевірялися знання випускників закладів середньої ланки освіти з алгебри та геометрії. Тож отримані ними оцінки мають увійти до шкільних атестатів майбутніх студентів.

Цього разу в роботі пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що традиційно діяв на базі навчального корпусу №2 ЗНУ, задіяли 20 аудиторії. Серед колективу персоналу, який забезпечував перебіг ЗНО – старших інструкторів, інструкторів та чергових – було чимало викладачів і співробітників нашого вишу. Нагадаємо, що проведення на базі університету подібних офіційних оцінювань знань абітурієнтів давно вже стало традицією, тож увесь персонал діяв чітко та злагоджено.
Зокрема, це відзначила й уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Сироватко.

Своєю чергою, відповідальна за пункт проведення ЗНО Юлії Паскевська схвально відгукнулася про роботу інструкторів, які чітко дотримувались усіх організаційних вимог, висунутих Українським центром оцінювання якості освіти до перебігу ЗНО.

Також Юлія Паскевська зауважила, що в зовнішньому незалежному оцінюванні з математики взяли участь 275 абітурієнтів. Вони вчасно з’явилися на пункт проведення тестування. На виконання 33 завдань із математики різного рівня складності учасникам ЗНО відводилося 3 години. Багато хто скористалися цією можливістю, аби не лише старанно виконати всі завдання, але й уважно їх перевірити, не поспішаючи здати роботу завчасно.

Нагадаємо, що наступний етап ЗНО на базі нашого університету відбудеться 24 травня. Цього дня абітурієнти проходитимуть тестування з української мови та літератури. Це – один із найважливіших етапів сесії зовнішнього незалежного оцінювання, адже сертифікат із цього предмету потрібно надати при вступі на будь-яку спеціальність в усіх вишах України.

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко