Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Андрій Бойко виборов 1 місце в Чемпіонаті Запорізької області з жиму лежачи

23.05.2018 09:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Спорт ЕПК пауерліфтинг жим лежачи

Дев’ятнадцятого-двадцятого травня у Бердянському міському палаці спорту пройшов черговий чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму лежачи. Боротьбу за нагороди вели найсильніші атлети Запорізького регіону. Чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи став одним з головних подій минулих вихідних для любителів спорту. Протягом дня, 19 травня, спортсмени Запорізького краю боролися за право бути переможцем турніру. Змагання пройшли в кількох вікових категоріях. Запоріжжя, Бердянськ, Токмак, Веселе в обласному чемпіонаті було представлено декількома командами.

Запоріжани-атлети гідно представили своє місто і увійшли в число кращих в багатьох категоріях. Долучилися до численних перемог і представники ЗНУ, зокрема студент Економіко-правничого коледжу Андрій Бойко, який у категорії до 74 кг посів 1 місце, взявши вагу 92,5 кг.

А ось переможницею у ваговій категорії до 47 кг з результатом 212,5кг стала Олена Кулемзіна (СК «Арена»). Представниця цього ж клубу Інна Думанова перемогла в жимі лежачи. Чемпіоном у ваговій категорії до 83 кг в екіпірувальному дивізіоні став Артем Кулик (СК «Водник») – 680 кг в сумі триборства. У ваговій категорії до 59 кг срібло у Андрія Венцова, а у ваговій категорії до 93 кг бронза у Олександра Шитика (обидва спортсмени представляють СК «Водник»).

Серед спортсменів ДЮСШ міськспорткомітету чемпіоном став Ілля Новак (студент БДПУ). Срібними призерами стали Микита Новак, Дмитро Хрістов та Володимир Яковенко. Всіх спортсменів підготували тренери Леонід Котенджи, Руслан Літус та Сергій Певнев. За підсумками цих змагань сформована збірна команда Запорізької області для участі в чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу. Головна суддівська колегія подякувала за допомогу в проведенні турніру Бердянське управління сім'ї, молоді та спорту, а також КП «Міський палац спорту»