Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ФСУ долучилися до обговорення сценаріїв інноваційного розвитку області

Науковці ФСУ долучилися до обговорення сценаріїв інноваційного розвитку області

24.05.2018 13:39 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління наукова діяльність форум «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства»

Двадцять третього травня у Запоріжжі відбувся перший у регіоні форум «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства». Його організатором став запорізький Центр підтримки бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

У заході взяли участь як представники місцевих підприємств і бізнесових кіл, посадовці, так і науковці запорізьких закладів вищої освіти. Так, від ЗНУ на захід завітали декан факультету соціології та управління Максим Лепський та заступник декана з виховної роботи ФСУ Олена Маловічко.

Основною метою заходу, на думку його організаторів, стало створення майданчику для презентації інноваційних рішень у промисловій галузі, популяризація IT-рішень для бізнесу, Індустрії 4.0, розгляд найбільш перспективних проектів у галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій, що спрямовані на підвищення конкурентноспроможності підприємницьких кіл та розвиток інформаційного суспільства загалом.

Варто відзначити, що Максим Лепський став одним з основних спікерів форуму, активно долучившись до обговорення важливих напрямків діяльності заходу.

Крім того, він виступив з доповіддю на тему: «Сценарії інноваційного розвитку Запорізької області». Його виступ викликав неабияке зацікавлення серед учасників заходу та став основою для плідного обговорення, під час якого всі охочі поділилися своїм баченням стратегічних напрямків розвитку нашого регіону.