Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики вийшов черговий випуск студентських новин «Профі»

На факультеті журналістики вийшов черговий випуск студентських новин «Профі»

25.05.2018 11:25 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес навчальна лабораторії телевізійної журналістики випуск новин «Профі»

Студенти факультету журналістики ЗНУ під час навчання не лише успішно засвоюють теоретичні знання, але й здобувають необхідні професійні навички на базі навчальної лабораторії телевізійної журналістики кафедри журналістики. Серед створюваного ними різнопланового медійного контенту – випуски новин, присвячені важливим подіям у житті ЗНУ, цікавим історіям, зустрічам із видатними особистостями вишу тощо. Так, днями побачив світ уже 31-ий випуск студентської телепрограми «Профі» (ведуча –Катерина Дундук, журналістка – Арина Пономаренко).

Ці інформаційні випуски підготовлені силами студентів факультету й працівниками навчальної лабораторії, зокрема її завідувачем Оксаною Артемякіною та за дієвої підтримки доцента кафедри журналістики Алли Тернової. Також над черговим випуском працювали: Тетяна Рогова, Катерина Вавілова, Данило Богомолов, Наталія Коростильова, Оксана Житнюк, Таїсія Зозуль, Стелла Панкрашова, Анастасія Третяк, Катерина Дундук, Арина Пономаренко, Денис Кузнецов і В’ячеслав Кононенко.

Переглянути їх можна щопонеділка на великій перерві першої зміни (10.55-11.25) та другої зміни (14.15-14.30). Приміщення холів усіх навчальних корпусів вишу оснащені телевізорами, і в цей час вахтери вмикають локальний канал, аби всі охочі дізналися про важливі й цікаві події із життя ЗНУ. А щосереди представники навчальної лабораторії телевізійної журналістики викладають черговий випуск новин на ютуб-канал.

Так, ознайомитися із черговим новинним випуском «Профі», в якому розповідають про історичні споруди Запоріжжя й їх теперішній стан, про прем’єру музичної комедії «Хіба дві вудочки клюють, або Як голову сільської ради обирали», підготовленої студентами факультету журналістики та про майстер-клас із ораторського мистецтва для аспірантів ЗНУ від ведучої ТРК «Запоріжжя» Ольги Вакало, можна за покликанням: https://youtu.be/Z6_FPRqEqgQ

Крім того, радимо вам переглянути минулий (№ 30) випуск програми "Профі", присвячений важливим і цікавим подіям із життя вишу, за покликанням: https://youtu.be/8BDupbeRDYE