Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці біологічного факультету ЗНУ стали учасниками передачі «Середовище Z»

Науковці біологічного факультету ЗНУ стали учасниками передачі «Середовище Z»

25.05.2018 13:30 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет наукова діяльність телепередача

Двадцять третього травня викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ Кристина Крупєй та студентка 2 курсу Крістіна Обруч у рамках програми «Середовище Z» на телеканалі «Z» обговорили санітарний стан водогінної та дніпровської води м. Запоріжжя.

Попереднім етапом підготовки до участі в телеефірі був відбір проб води з р. Дніпро та з джерел питного водопостачання Олександрівського району разом із журналістами телеканалу. Після цього наші науковці зробили лабораторні дослідження та визначили мікрофлору води та кількість кишкової палички.
Також Кристина Крупєй і Крістіна Обруч провели цікаві дослідження для журналістів телеканалу і відзначили наявність патогенної мікрофлори на телефоні та інших предметах побуту.
Більш детально ознайомитися з результатами дослідження можна за наступним покликанням: