Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Олександру Ніколову із захистом докторської дисертації!

Вітаємо Олександру Ніколову із захистом докторської дисертації!

29.05.2018 10:33 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Захист наука ФІФ

Колектив Запорізького національного університету вітає доцента кафедри німецької філології і перекладу Ніколову Олександру Олександрівну з успішним захистом дисертації «Типологія псевдоморфних персонажів української та російської літератур кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. у контексті європейської традиції» на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук зі спеціальності 10.01.05 – порівняльне літературознавство.

Науковий консультант: доктор філологічних наук, професор Зарва Вікторія Анатоліївна, Бердянський державний педагогічний університет, завідувач кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури.

Захист відбувся 25 травня 2018 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.15 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Бажаємо подальших успіхів і досягнень!