Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Висловлюємо щирі співчуття

Висловлюємо щирі співчуття

30.05.2018 15:10 Все Головні новини Некролог АГЧ відділ технічних засобів навчання

Адміністрація, професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти Запорізького національного університету висловлюють щире співчуття з приводу смерті провідного інженера-електроніка відділу технічних засобів навчання адміністративно-господарської частини Павла Павловича Швеця.

Павло Павлович майже два десятиліття, із 1999 року, пропрацював у Запорізькому національному університеті. Спершу – на посаді електромонтера, а з 2004 року – в інформаційно-обчислювальному центрі інженером-програмістом, у 2007-2008 роках став провідним інженером-програмістом у Центрі інформаційних технологій лабораторії системного адміністрування, у 2013 році – у групі з ремонту та обслуговування комп’ютерної та мультимедійної техніки, а з 2014 був провідним інженером-електроніком відділу технічних засобів навчання. Колектив університету запам’ятав його як висококваліфікованого фахівця та щиру, відкриту особистість, гарну людину, ладну прийти на допомогу тим, хто її потребує, підтримати колег.

У цю скорботну годину ми щиро співчуваємо рідним та близьким, друзям та співробітникам померлого.

Прощання відбудеться о 13 годині 31 травня в Андріївському соборі (Шевкенківський район, Запоріжжя). Поховають Павла Швеця в селі Степному.

Світла пам’ять Вам, шановний Павле Павловичу!