Новини пресслужби ЗНУ / Новини / МОН України затвердило в ЗНУ нову спеціалізовану вчену раду із захисту дисертацій

05.06.2018 16:59 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління наукова діяльність спеціалізована вчена рада

Представники Запорізького національного університету зробили черговий важливий крок на шляху до становлення вишу як провідного науково-освітнього закладу Півдня України.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2018 р. № 527 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 16 травня 2018 року» у Запорізькому національному університеті утворено спеціалізовану вчену раду Д 17.051.05 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) філософських наук за спеціальністю 09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії» строком до 31 грудня 2020 року.
Очолив спецраду доктор філософських наук, професор, декан факультету соціології та управління Максим Лепський, вченим секретарем призначений доктор філософських наук, доцент Ігор Капріцин. Спеціалізована вчена рада є правонаступником кандидатської ради, яка протягом багатьох років діяла на базі нашого вишу. На сьогодні у виші функціонує 7 спеціалізованих вчених рад, із них 5 – докторського рівня.