Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шановні журналісти!

Шановні журналісти!

06.06.2018 09:04 Все Головні новини

Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання від колективу Запорізького національного університету – усіх його викладачів, співробітників і студентів – із нагоди вашого професійного свята!

Саме ви, представники друкованих та електронних ЗМІ, щодня інформуєте співвітчизників про головні події в соціально-економічному, політичному та культурному житті нашої держави й рідного краю зокрема.

Своєю невтомною працею, активною громадською позицією, прагненням змінити на краще своє і наше життя, ви стоїте на сторожі демократії, фахово та самовіддано служите своїй справі, своєму народу, додаєте віри та впевненості в завтрашньому дні.

Представники Запорізького національного університету користуються чудовою нагодою засвідчити вам щиру повагу й висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Від усього серця зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, незаангажованих поглядів, цікавих фактів, сміливих проектів і нових висот на ниві вітчизняної журналістики.

Нехай не зраджують вас оптимізм і творче окрилення задля розквіту рідного Запоріжжя та гідного поступу всієї України!