Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ взяли участь у німецько-українській конференції

Правники ЗНУ взяли участь у німецько-українській конференції

Правники ЗНУ взяли участь у німецько-українській конференції
07.06.2018 10:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна співпраця конференція

Днями на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка у рамках німецько-українського проекту «Entwicklung durch Zusammenarbeit/ Розвиток через співпрацю» відбулася міжнародна науково-практична конференція. Її організатори – співробітники головного офісу Центру німецького права в Україні – своїм головним завданням вбачали створення академічної атмосфери, яка б сприяла обміну досвідом і налагодженню співпраці між представниками провідних вишів України.

Запорізький національний університет на заході представляли декан юридичного факультету ЗНУ, професор Тетяна Коломоєць, завідувач кафедри адміністративного та господарського права, професор Валерій Колпаков і заступник декана юридичного факультету, професор цієї ж кафедри Павло Лютіков, а також студенти Валентина Кривонос, Олександр Богатченко, Олег Пелипенко й Дарина Левада.

Загалом у заході взяли 70 освітян з усіх регіонів України. У рамках заходу проходили майстер-класи, засідання круглих столів, воркшопи тощо. Усі ведучі та спікери заходу були представниками німецької сторони. Модератором зібрання стала представниця Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана (Німеччина) Марина Шміц.

Велике враження на представників ЗНУ справили воркшопи, присвячені менеджменту освіти в Німеччині, реалізації в цій країні права власності й патентного права тощо. До речі, всі заходи проходили англійською мовою, а от під час кави-брейк і часу, призначеного для неформального спілкування, студенти і викладачі мали змогу підвищити свої мовні компетентності, спілкуючись з носіями німецької.

Викладачі та студенти університету взяли активну участь у дискусіях й обговореннях запропонованих їхній увазі тем. Вони оцінили свою участь у заході як дуже цікаву й корисну.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини