Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учні запорізьких шкіл завітали на екскурсію до Наукової бібліотеки ЗНУ

Учні запорізьких шкіл завітали на екскурсію до Наукової бібліотеки ЗНУ

07.06.2018 13:43 Все Головні новини Наукова бібліотека ЗНУ Екскурсія

Днями учні старших класів запорізьких шкіл  в рамках роботи «Майстерні майбутнього редактора» на факультеті журналістики ЗНУ відвідали Наукову бібліотеку вишу. У відділі рідкісних видань співробітники бібліотеки влаштували для відвідувачів цікаву екскурсію. Вони показали студентам чимало старовинних книжок.

Організаторами цієї екскурсії виступили викладачі кафедри видавничої справи та редагування Наталія Романюк та Інна Горбенко.

Завідувач відділу обслуговування наукової бібліотеки Ірина Шиленко познайомила гостей з окрасою університетської бібліотеки – книжковою виставкою «Рідкісні книжкові видання». Так, учні мали змогу побачити підручники 19 століття, яким по 150 років, старовинне Євангеліє та інші цінні екземпляри видань. Учні порівняли видання минулих століть із сучасною поліграфічною продукцією, ознайомилися із зарубіжними авторами та навчальними матеріалами. Крім того, їм показали виставку «Книги-ювіляри 2018 року»

Також працівники бібліотеки представили зону для коворкінгу наукової бібліотеці – простір для креативних занять, повсякденного спілкування та культурного розвитку студентської та шкільної молоді та познайомили школярів зі структурою та правилами користування бібліотекою, зазначивши, що вони вже сьогодні можуть стати читачами бібліотеки завдяки електронним ресурсам та одержуватимуть цілодобовий доступ до баз даних через Web-сайт бібліотеки. Гостей бібліотеки ознайомили  і з іншими відділами бібліотеки.

Екскурсія виявилась дуже інформативною та залишила чимало позитивних емоцій. Саме такі заходи допомагають учням краще засвоювати матеріал та розвивати творчий підхід до навчання. Учні вдячні викладачам та керівництву бібліотеки за надану можливість цікаво провести час і підвищити свої професійні компетентності.