Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека долучилась до волонтерського руху

Наукова бібліотека долучилась до волонтерського руху

08.06.2018 11:39 Все Головні новини

Днями Наукова бібліотека ЗНУ передала близько 100 видань групі Всеукраїнського штабу операції «Козацький волонтер» та Голові Великої ради отаманів Запорізького козацтва Дмитру Сухініну. Книгами вітчизняної та світової художньої літератури українською мовою, науково-популярними виданнями з історії Української держави з особистих бібліотек поділилися бібліотечні працівники, викладачі ЗНУ.

Заступник директора наукової бібліотеки Оксана Агоян зазначила, що як співкоординатор акції, книгозбірня вишу вже традиційно є центром збору книг різноманітної тематики для захисників нашої країни.

Цього разу книги будуть доставлені до військового санаторію м. Приморськ Запорізької області, де проходять реабілітацію військові. Відкривши твори великих майстрів слова вони матимуть можливість відпочити та відволіктись від війни, підтримати свій морально-психологічний стан.

Наукова бібліотека вдячна всім, хто долучився до волонтерського руху із зібрання книг для учасників ООС.

Акція триває. Для бійців стануть в нагоді художні твори українських класиків та сучасників, історична та пізнавальна література українських авторів. Поділитися цікавими книгами з бійцями може кожен, завітавши до наукової бібліотеки.

Наукова бібліотека