Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фігаро побував у ЗНУ

Фігаро побував у ЗНУ

13.06.2008 13:28

Нещодавно факультет СПП перетворився на суцільний театр. Днями в БК Дробязко пройшли дві дипломні вистави за П’єром Бомарше «Весілля Фігаро».

Студенти готувалися до вистави протягом двох років, а цього тижня настав час показати результати роботи. «Від самого початку, - говорить виконавець ролі Фігаро Олег Ломтєв, - Геннадій Вадимович дав нам ролі «на протидію». От я, наприклад, не відповідаю легкості, вертлявості, як мій персонаж. А оскільки актор має бути різноплановим, я і зіграв Фігаро». Першого дня на суд глядачів і «колег», студенти пердставили драматичну версію відомого спектаклю. В ній превалювали гострі і цікаві діалоги. Наступного ж вся драма розбавилася незвичним, але таким милим співом, до якого доклали зусилля і старші викладачі кафедри акторської майстерності Любов Беркова-Житомирська і Лілія Гринь.
Гра студентів вражала своєю легкістю і безтурботністю. Яскравими і цікавими виявилися і костюми. По завершенню – молодих акторів оточили захоплені глядачі.
«Для нас - це величезна перемога, - говорить художній керівник курсу, старший викладач кафедри акторської майстерності Геннадій Фортус, - це перший музичний спектакль на нашій сцені! І молодь не тільки не розгубилася, але показала добру, веселу і цікаву виставу».
На всіх бажаючих долучитися до театрального життя чекають ще дві вистави - 13 червня наші пятикурсники вийдуть на сцену Театру юного глядача з виставою «Міщани» за М. Горьким, а 16 червня в БК «Дроб’язко” пройде спектакль „Проста історя" за М.Ладо.
«Ці вистави вже складніше - зовсім інший жанр, - зауважує Геннадій Фортус, - і в них ми хочемо показати наших студентів з іншої сторони». За результатами спектаклів державна комісія у складі викладачів ВНЗ України на чолі з головним режисером і художнім керівником Запорізького обласного академічного музично-драматичного театру ім. Магара Віталієм Денисенко, поставить студентам відмітки. Сподіваємося, що вони будуть гідними гри наших студентів.

Ігор Олександрів