Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучились до участі в «Олімпійському дні»

Представники ЗНУ долучились до участі в «Олімпійському дні»

11.06.2018 09:35 Все Головні новини Олімпійський день

На території Алеї Трудової Слави  у Запоріжжі з нагоди відкриття Олімпійського дня, присвяченого черговій річниці заснування Міжнародного  Олімпійського  Комітету, пройшли комплексні спортивно-видовищні заходи, участь у яких взяли і студенти Запорізького національного університету.

Організаторами заходу виступили Запорізьке обласне відділення НОК України, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської  ради.

Участь у біговій програмі Олімпійського дня взяли відомі спортсмени, тренери, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, представники «Інваспорту», аматори та ветерани фізичної культури і спорту.

Викладачі Запорізького національного університету Борис і Світлана Кокарєви блискуче керували розминкою, так необхідною для тих, хто готувався стартувати того дня. До речі, Борис Кокарєв є Президентом запорізької обласної федерації зі спортивної аеробіки та фітнесу, а його дружина Світлана - багаторазова чемпіонка і рекордсменка України в сучасному силовому фітнес-багатоборстві STRENFLEX.  Під музичний супровід учасники свята із завзяттям виконували запропоновані вправи. Крім того, під час цього заходу випускники «Курсів фітнес-інструкторів», які діють на базі ЗНУ, були відзначені відповідними сертифікатами про закінчення цих курсів.

З вітальним словом до учасників Олімпійського дня зверталися: керуючий справами виконавчого комітету Запорізької обласної ради Володимир Подорожко; заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров; директор департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради Павло Бланк; начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Власова; голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов; директор Комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради Олексій Гацуля.
Також учасників вітала олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Ольга Стражева. Програма заходу включала пробіг, спортивні змагання, а також конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти і спортивно-видовищні дійства. Категорії учасників були різні - від дошколят до студенської молоді, від спортивних аматорів до ветеранів спорту та людей з обмеженими фізичними можливостями. За інформацією Запорізького обласного відділення НОК України, географія Олімпійського дня-2018 не обмежувалася лише обласним центром.

Дошкільнят на бігових дистанціях змінили учні ДЮСШ, студентська молодь, а згодом дійшла черга й до підопічних обласного центру фізичної культури та спорту «Інваспорт», а завершували змагальну програму ветерани спорту.Тож тисячі любителів бігу змагалися на дистанції 30 метрів для дошкільнят і до 1 кілометра для школярів і студентів.

За традицією переможці та призери кожного забігу отримували пам’ятні призи від Національного олімпійського комітету України, всі понад тисячу учасників – спеціальний Сертифікат за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента НОК України Сергія Бубки.