Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ФІФ Марина Трофименко взяла участь у святкуванні національного дня Італійської Республіки

12.06.2018 09:48 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології освітній процес міжнародні зв’язки свято

На початку червня Італія відзначила 72 річницю проголошення Італійської Республіки – основне національне свято, яке проводиться в Римі. Цей день є дуже значимим для італійців.

Традиційно посольство Італії в Україні організовує урочисту зустріч з нагоди святкування Національного дня Італійської Республіки в Києві. Цього року офіційне запрошення на культурний захід отримала викладач італійської мови ЗНУ, викладач кафедри викладання другої іноземної мови Марина Трофименко.

Свято розпочалося з привітальної промови посла Італійської Республіки в Україні, пана Давіде Ла Чечиліа. У своїй промові він представив результати спільних італійсько-українських проектів, здійснених на території України у період 2017-2018 рр. Пан Посол подякував особисто, від імені Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту культури в м. Києві усіх, хто щоденно працює над покращенням освітніх, культурних, економічних та суспільних зв'язків між двома країнами. Пан Ла Чечиліа також наголосив на перспективах щодо співробітництва у багатьох галузях та успішної міжнародної політики.

Своєю чергою, Марина Юріївна під час заходу представила Запорізький національний університет, розповіла про успішність викладання італійської мови та про перспективи акредитації цієї мови для викладання як другої іноземної (наразі студенти факультету іноземної філології вивчають італійську як третю іноземну мову).

Участь у цих урочистостях дали змогу отримати інформацію про перспективи щодо участі в культурних та освітніх програмах від Італійського Інституту культури та Посольства Італії в Україні, а також поспілкуватися з представниками інших ЗВО – осередків італійської культури в Україні.

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ

з інформаційної та іміджевої політики

Більше фото з проведення зустрічі можна знайти за покликанням на сторінці викладача у Фейсбуці: