Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ЗНУ Марина Трофименко взяла участь у II Всеукраїнському форумі Асоціації молодих освітян

13.06.2018 09:10 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології форум молода наука

Уже не вперше Запоріжжя стає освітнім центром для молодих педагогів з усієї України. Так, 7 червня у центрі розвитку «Анаель» відбулось урочисте відкриття II Всеукраїнського форуму Асоціації молодих освітян (АМО). Тема цьогорічного форуму – "Молоді освітяни Нової української школи: успішні вчителі, лідери, фахівці, фасилітатори".

Не залишаються осторонь і молоді педагоги факультету іноземної філології. Викладач кафедри викладання другої іноземної мови Марина Трофименко другий рік поспіль бере участь у форумі. Вона стверджує, що ця подія є одним із найвпливовіших освітніх заходів, ініційованих педагогічною молоддю у м. Запоріжжя та в Україні в цілому.

На форум завітали понад 200 учасників, які мали нагоду протягом двох днів відвідати лекції та майстер-класи за авторськими креативними програмами АМО, а також взяти участь у різноманітних дискусіях про те, як, завдяки зусиллям молодих педагогів змінюється освіта сьогодні. Вчителі спілкувалися, навчалися, обмінювалися досвідом та напрацюваннями в освітній галузі,  обговорювали освітні інновації у рамках реформування Нової української школи, шукали кращі відповіді на фахові питання, визначали власні унікальні способи професійного вдосконалення та фахової реалізації. Для цього організатори – Науково-методичний центр департаменту освіти і науки Запорізької міської ради – підготували тренінги, консультації, коворкінги та екскурсійні програми.

Ця подія зібрала делегації освітян не лише з різних регіонів країни, а й зарубіжних гостей – співробітник Американської Ради з міжнародної освіти в Україні Джозеф Білз та співробітник Почесного консульства Республіки Кот-д’Івуар у м. Дніпро Андре Абле. Також у форматі онлайн-спілкування до Форуму приєдналися колеги з Естонії та Казахстану.

Усі охочі могли познайомитись та за бажанням придбати Teacher's Book – перший педагогічний органайзер України. За його допомогою молоді вчителі з легкістю зможуть планувати свою індивідуальну, професійно-фахову та інтелектуальну діяльність, окреслюючи власну траєкторію самовдосконалення.

На думку Марини Трофименко, заходи такого формату, як Всеукраїнський форум молодих освітян, допомагають молодим педагогам отримати можливість професійного нетворкінгу, дізнатися про інноваційні зміни у сучасному освітньому середовищі, поділитися досвідом використання освітніх технологій тощо.

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ

з інформаційної та іміджевої політики

Більше фото про участь у заході можна знайти за покликанням на сторінці викладача у Фейсбуці: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10204756222782620&id=1748937093