Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету перемогла в Міжнародній студентській олімпіаді у галузі інформаційних технологій

13.06.2018 16:11 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет молода наука перемога олімпіада

Сьомого – дев’ятого червня в Київському національному університеті культури та мистецтв відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади у галузі інформаційних технологій «IT-Universe – 2018».

Міжнародна олімпіада «IT-Universe» заснована у 2014 році на основі конкурсу «IT-Планета», який проходив на території України, Білорусі, Росії та Казахстану. Сьогодні переважна кількість учасників «IT-Universe» є студентами українських вишів. У 2018 році на участь у ній зареєструвалося 350 студентів із 150 закладів вищої освіти.

ІТ-Олімпіада складається з декількох відбіркових етапів (онлайн-тестування, заочні роботи і завдання в режимі «онлайн») і фіналу, на який запрошують учасників із найкращими результатами.

Цього року за перемогу боролися 120 студентів із більш ніж 40 закладів вищої освіти України. Серед фіналістів були представники Запорізького національного університету – студентки четвертого курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Маргарита Кардашевська й Ірина Тонких. При підготовці до олімпіади студенти розробляли бізнес-кейси, у яких обґрунтовували та реалізовували проекти автоматизації бізнес-процесів на підприємстві в рамках проведення ділової гри «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці».

На початку зустрічі учасників та членів журі привітав організатор і засновник олімпіади, голова Активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України» Володимир Бузмаков. Він побажав присутнім успіхів, творчого натхнення та перемог. Засновники олімпіади позиціонують «IT-Universe» як соціально значимий проект, що дозволяє студентам зустрітися з майбутніми роботодавцями.

Завдяки цьому проекту, студенти вивчають кейси і готуються до реальних завдань, з якими можна зіткнутися в процесі роботи. Цінність подібних проектів зростає серед ІТ-компаній, яким олімпіада надає можливість вивчати ринок і навчати потенційні кадри. У 2018 році співорганізаторами олімпіади виступили такі організації: Співтовариство ІТ-директорів України, Союз автоматизаторів Бізнесу, Університет «КРОК», консалтингова компанія Supremum, Modnakasta і Київський національний університет культури і мистецтв. Партнерську підтримку надає ВНТУ, Центр Сертифікованого Навчання Procom і хмарний оператор GigaCloud.

Організаційний комітет ІТ-Олімпіади відзначив значний внесок Запорізького національного університету в організацію та проведення Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe – 2018» та нагородив грамотою координатора від ЗВО – доцента кафедри економічної кібернетики Віту Лось.

За результатами олімпіади Маргарита Кардашевська посіла перше місце в номінації «Управління підприємством в ERP-системі». Варто відзначити, що під час змагання Маргарита значно випередила інших учасників у цій номінації.

Колектив економічного факультету ЗНУ вітає Маргариту з перемогою та бажає їй наснаги, натхнення та подальших успіхів у навчальній та науковій роботі!

Кафедра економічної кібернетики