Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання загальноуніверситетської комісії з поселення у гуртожитки

У ЗНУ відбулося засідання загальноуніверситетської комісії з поселення у гуртожитки

У ЗНУ відбулося засідання загальноуніверситетської комісії з поселення у гуртожитки
14.06.2018 11:13 Все Головні новини Засідання комісії з поселення в гуртожитки

Тринадцятого червня в ЗНУ відбулося робоче засідання загальноуніверситетської комісії з поселення студентів у гуртожитки. Учасники наради затвердили рішення факультетських комісій щодо поселення у гуртожитки університету. Окремо були розглянуті питання щодо студентів історичного факультету та факультету фізичного виховання, за якими були зафіксовані грубі порушення правил проживання протягом навчального року, поселення у гуртожиток з додатковою участю студентів у благоустрої гуртожитків та прилеглої території, передачі чергування студентами і прийому стану блоків у гуртожитках та інше.

Участь у засіданні взяли помічник ректора Вадим Воронков, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, начальник юридичного відділу Костянтин Борисов, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, провідний фахівець відділу, відповідальна за поселення в гуртожитки Тетяна Баланюк, завідувачі гуртожитків № 3 і № 4 – Тамара Чиньонова та Наталія Ємельяненкова, голова студентської ради університету Марія Пересипко, голова студентської ради гуртожитку Євген Карнаухов, а також представники комісій факультетів, серед яких заступники деканів з виховної роботи Павло Долгорукий, Роман Молдавський, Едуард Криволапов.

Перше питання, яке обговорювали цього дня, – умови поселення, подовження терміну проживання у гуртожитку або розірвання договору найму жилого приміщення при порушеннях внутрішнього розпорядку в гуртожитках. Учасники засідання висловили своє бачення і пропозиції щодо вирішення цього питання, а також розглянули можливість застосування додаткових годин участі в благоустрої гуртожитків та прилеглої території для студентів–порушників.

Йшлося також про передачу всіх повноважень комісії фізичного факультету з поселення у гуртожитки до математичного факультету, у зв’язку з об’єднанням фізичного і математичного факультетів.

Розглянули під час засідання заяви студентів факультету фізичного виховання на поселення, які порушили правила проживання. В результаті було прийнято рішення щодо їх поселення після зарахування студентів-першокурсників та за умови додаткових 40 годин участі у благоустрої.

Крім того, було затверджено термін завершення участі у благоустрої території гуртожитків ‑ 10 жовтня. Розглянуто питання передачі чергування і стану приміщень поверхів та блоків ввечері, контролю і перевірки цього процесу зі сторони представників комісій, а також пропозиції щодо ефективного донесення і поширення інформації про колективну відповідальність студентів за чистоту у гуртожитках, проведення виховної роботи серед студентів щодо вимог до чергування.

Під час засідання свої думки та пропозиції висловили й представники факультетських комісій факультету фізичного виховання, фізичного та історичного факультетів, завідувачі гуртожитків № 3 і № 4, голова студентської ради вишу і голова студентської ради  гуртожитку № 3 та представники відділу виховної роботи вишу.

За результатами засідання комісії її члени ухвалили рішення: зібрати остаточну інформацію про претендентів на поселення у гуртожитки вже після завершення вступної кампанії, обговорити і винести остаточне рішення щодо списку тих, хто претендує на поселення до гуртожитків ЗНУ під час наступного засідання університетської комісії з поселення. Також вони вирішили активізувати інформаційно-роз’яснювальну і виховну роботу зі студентами – мешканцями гуртожитків та розробити дієві механізми впливу  за дотриманням правил проживання в гуртожитках.

Наступне підсумкове засідання, під час якого члени комісії з поселення розглядатимуть кандидатури претендентів на поселення до гуртожитків з урахуванням усієї інформації про студентів, зокрема щодо дотримання ними правил внутрішнього розпорядку у попередній період перебування у гуртожитку, відбудеться 20 серпня. Відповідно, буде ухвалено рішення щодо поселення їх до гуртожитків університету.

Із протоколами комісій, списком студентів, яким буде надане місце у гуртожитку та іншою інформацією щодо поселення студентів  можна буде ознайомитися на сайті відділу виховної роботи за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html

Нагадуємо, що з 6 по 15 серпня буде відкрито доступ до ресурсу для подання електронних заяв.