Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До уваги випускників бакалаврату, які вступають до магістратури за окремими спеціальностями!

18.06.2018 09:35 Все Головні новини Університет магістратура вступна кампанія-2018

Абітурієнти, які не зареєструвались на ЗНО з іноземної мови та на єдине фахове вступне випробування у форматі ЗНО, чи з якихось причин не змогли їх скласти, мають можливість вступити на інші спеціальності, де не передбачене складання вступних випробувань у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

З детальним переліком спеціальностей, на які не передбачене складання ЗНО з іноземної мови, можна ознайомитись нижче: (dodatok.doc)

Подання документів для вступу до магістратури триватиме з 12 по 31 липня 2018 року, а вступні випробовування – із 03 по 09 серпня 2018 року.