Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вийшов черговий випуск студентської новинної телепрограми «Профі»

У ЗНУ вийшов черговий випуск студентської новинної телепрограми «Профі»

18.06.2018 09:46 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики навчальна лабораторія телевізійної журналістики студентська телепрограма «Профі»

Цього тижня побачив світ черговий, уже 34-ий, випуск студентської телепрограми «Профі» (ведуча – Валерія Леньова). Нагадаємо, що випуски таких інформаційних програм, присвячених важливим подіям у житті ЗНУ, цікавим історіям, зустрічам із видатними особистостями вишу тощо, – важливий складник навчання студентів факультету журналістики ЗНУ. Адже їхні викладачі дбають, аби майбутні фахівці під час перебування у виші не лише успішно засвоювали теоретичні знання, але й здобували необхідні професійні навички на базі навчальної лабораторії телевізійної журналістики кафедри журналістики.

Ці інформаційні випуски підготовлені силами студентів факультету й працівниками навчальної лабораторії, зокрема її завідувачем Оксаною Артемякіною та за дієвої підтримки доцента кафедри журналістики Алли Тернової. Також над черговим випуском працювали: Тетяна Рогова, Катерина Вавілова, Данило Богомолов, Наталія Коростильова, Оксана Житнюк, Таїсія Зозуль, Маргарита Компанієць, Анастасія Чебердіна й Олександр Лоза.

Переглянути їх можна щопонеділка на великій перерві першої зміни (10.55-11.25) та другої зміни (14.15-14.30). Приміщення холів усіх навчальних корпусів вишу оснащені телевізорами, і в цей час вахтери вмикають локальний канал, аби всі охочі дізналися про важливі й цікаві події із життя ЗНУ. А щосереди представники навчальної лабораторії телевізійної журналістики викладають черговий випуск новин на ютуб-канал.

Так, ознайомитися із черговим новинним випуском «Профі», у якому йдеться про конкурс краси і таланту «Miss University-2018», організованому центром культури ЗНУ, тренінг для студентів факультету журналістики щодо особливостей концепції фактчеку й екскурсію школярів – майбутніх абітурієнтів, які мріють вступити на факультет журналістики, до навчальних лабораторій цього факультету, можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=raY4IlleubQ