Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті створили інформаційний Telegram-канал для абітурієнтів

19.06.2018 11:11 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет студентська рада вступна кампанія профорієнтаційна діяльність

На сьогодні, під час перебігу вступної кампанії, серед пріоритетів органів студентського самоврядування ЗНУ – плідна співпраця із абітурієнтами, допомога тим, хто зараз долає важливий життєвий етап, плануючи із вересня приєднатися до дружної університетської родини.

Зокрема, представники факультетських студентських рад шукають нові шляхи комунікації зі старшокласниками міст а й області. Вони прагнуть, аби вступники були вчасно й у повному обсязі забезпечені актуальною для них інформацією. Одним із напрямків роботи для досягнення цієї мети – створення груп  в соціальних мережах і розповсюдження відомостей про них серед представників цільової аудиторії.

Так, студенти-активісти історичного факультету ЗНУ створили в Telegram канал:  @ist_abi (чат – @ist_abi_chat). Вони запрошують усіх охочих приєднатися до діалогу, дізнаватися актуальні новини, ставити запитання, на які вони обов’язково отримають конкретні й своєчасні відповіді тощо.

Студенти історичного факультету щиро бажають абітурієнта вдалої вступної кампанії і ладні поділитися власним досвідом і підтримати вступників.