Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У центрі інтенсивного вивчення іноземних мов завершили навчання слухачі різних курсів

22.06.2018 10:21 Все Головні новини Університет Центр інтенсивного вивчення іноземних мов Концепція вивчення іноземних мов Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків»

Нещодавно в Центрі пройшли останні заняття для слухачів різних курсів. Так, зокрема отримали сертифікати про володіння польською мовою на рівні В1 20 слухачів (викладачі – Ігор Ліпкевич й Ольга Федько), які проходили навчання протягом жовтня 2017 р.- травня 2018 р., опановуючи польську мову від початкового рівня до середнього.

Програма курсу розрахована за системою модулів (рівнів), кожен з яких проходив 2,5 місяці. На старті слухачі розпочинали вивчення польської мови з алфавіту,вимови, використання основних мовних оборотів з повсякденного життя та фінішували вже з можливістю справлятися з більшістю комунікативних ситуацій.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов продовжує співпрацю з корпоративними клієнтами, що є іміджевою складовою роботи Центру, щодо надання додаткових освітніх послуг. Так, зокрема цього навчального року співробітник ПАТ «Мотор Січ» проходив навчання за програмою підвищення кваліфікації з курсу «Інтенсивний курс польської мови» від рівня А2 до В2. Загальна сума укладених договорів про надання додаткових освітніх послуг з серпня 2017 р. по травень 2018 р. складає майже 37 тис грн. Слухач курсу Богдан Матвієнко зазначив, що знання отримані в Центрі, допоможуть у його професійній діяльності і сприятимуть подальшому кар’єрному розвитку. У подальших планах слухача вивчення ще однієї іноземної мови в Центрі.

Слухачі курсів англійської мови підвищували свої знання за рівнями А2 (викладач Ірина Уварова), В1 (викладач Варвара Петросова), В1+ (викладач Богдан Чернявський), В2 (викладач Анастасія Беляєва).

Із метою покращення загального рівня володіння іноземною мовою студентами немовних факультетів спільно з факультетом іноземної філології було організовано факультативні інтенсивні курси англійської мови для студентів 1 курсу, де протягом 3 місяців слухачі удосконалювали свої знання.

43 студента опановували англійську мову на курсах «Іноземна мова професійного спрямування» задля підготовки складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови у форматі ЗНО.

Цього навчального року в рамках реалізації Концепції вивчення іноземних мов у ЗНУ функціонували групи за програмою «Мовна підготовка викладачів (англійська)». Загалом на курсах навчалися 50 осіб (5 груп), які успішно склали фінальний тест та отримали сертифікати рівнів А2, В1, В1+, В2+. Слухачка курсів Тетяна Ніколаєва зазначила: «Знати іноземні мови – це престижно. Знати міжнародну мову – це важливо та необхідно, але зробити вивчення іноземних мов таким цікавим та захоплюючим заняттям, це, як я зрозуміла, можна тільки на курсах в нашому університеті. Із задоволенням хочу відмітити блискучі знання наших викладачів, майстерну методику викладання і головне – чудовий результат: за 2 роки навчання я зробила більший прогрес аніж за останні 20 років.»

В Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» Запорізького національного університету відбулися відкриті випускні заняття для батьків дітей, які вивчали англійську мову. Протягом 9 місяців маленькі слухачі 1 року навчання вивчали англійську абетку, базову тематичну лексику та початкові коротенькі вирази англійською мовою. На заходах були присутні батьки дітей, викладач – Маргарита Гаврилюк та в.о. директора центру інтенсивного вивчення іноземних мов  Варвара Петросова.

На занятті діти розповідали англійський алфавіт та звуки, що дають ці букви, називали цифри англійською, розташовували їх в правильному порядку та в порядку зростання, грали в ігри на вгадування тварин, згадували лексику на тему їжа, розповідали про їх улюблений фрукт чи овоч, відповідали на запитання вчителя та шукали названі кольори, тощо. Наприкінці заняття викладач Маргарита Гаврилюк висловила подяку батькам за допомогу в навчанні дітей та вчасне і сумлінне виконання усіх завдань та вправ. В кінці маленькі слухачі отримали заохочувальні подарунки.

Слухачі другого року навчання виконували різні завдання, демонструючи уміння та навички опрацьовані протягом навчального року. Діти читали коротенькі англомовні тексти, вели міні-діалоги англійською мовою, згадували назви професій та викладали картками з англійськими буквами числівники від одного до двадцяти. Також дітлахи писали на дошці дні тижня, деякі кольори та назви їжі англійською мовою і вголос рахували до ста.

Запрошуємо усіх охочих приєднатися до чарівного світу іноземних мов в новому навчальному році!

Фотогалерея:https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2074879699208079

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов